GoPro Mission 1 -actionkamera
SKU
806CHDHW001RW
625,00 €
Ennakkotilaus
Näytä myymäläsaatavuus
Tuotevariaatiot

VAIHTOTARJOUS NYKYISISTÄ LAITTEISTASI
| MERKKI JA MALLI | KUNTOLUOKITUS | |
|---|---|---|
| ||
| Kennotyyppi | 1" |
|---|---|
| Megapikseliä | 50 |
| Prosessori | GP3 |
| Videoformaatti | MP4, H.265, HEVC |
| Videotaajuus | Up to: 8K 30, 25, 24 fps 4K 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 fps 1080p 240, 200, 100, 60, 50, 30, 25, 24 fps |
| Kuvasuhde | 4:3, 16:9, 9:16 |
| Mikrofoni | Sisäänrakennettu stereomikrofoni |
| Etsin | Ei |
| Näyttö | 1.4", 2.59" |
| Kinovastaavuus | 15- 27 mm |
| Suurin aukko | f/2.8 |
| Sääsuojaus | Kyllä |
| WiFi | Kyllä |
| GPS | Kyllä |
| Liitännät | Bluetooth, USB-C |
| Myyntipaketin Sisältö | Mission 1 kamera, Enduro 2 akku, vastavalosuoja, curved adhesive mount, mounting buckle + thumb screw, USB-C kaapeli |
| Mitat | 80.1 x 52.1 x 44.3 mm |
| Paino | 207 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 12 kk |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuTilapäisesti loppu
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kennotyyppi | 1" |
|---|---|
| Megapikseliä | 50 |
| Prosessori | GP3 |
| Videoformaatti | MP4, H.265, HEVC |
| Videotaajuus | Up to: 8K 30, 25, 24 fps 4K 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 fps 1080p 240, 200, 100, 60, 50, 30, 25, 24 fps |
| Kuvasuhde | 4:3, 16:9, 9:16 |
Näytä kaikki ominaisuudet











