Leica M-E (TYP 240)
SKU
24L10981
4 099,00 €
| Kennotyyppi | 35mm Full Frame, CMOS |
|---|---|
| Megapikseliä | 24 |
| ISO-herkkyysalue | 200-6400 (100-6400) |
| Tallennusmuoto | JPEG, RAW |
| Videoformaatti | MOV |
| Videotaajuus | 1920 x 1080p: 25, 24 fps 1280 x 720p: 25, 24 fps 640 x 480p: 30, 25, 24 fps |
| Kuvasuhde | 3:2 |
| Mikrofoni | Sisäänrakennettu monomikrofoni |
| Etsin | Optinen |
| Näyttö | Kiinteä, 3", 920 000 pistettä |
| Kuvausohjelmat | Suljinajan esivalinta, Aukon esivalinta, Manuaali |
| Valotuksen korjaus | +/-3 EV (1/3 EV) |
| Suljinaika max. | 60 s |
| Suljinaika min. | 1/4000 s |
| Itselaukaisin | 2 s, 12 s |
| Sarjakuvausnopeus | 3 kuvaa/s |
| Objektiivikiinnitys | Leica M |
| Sääsuojaus | Kyllä |
| Muistikortti | SD, SDHC, SDXC |
| Liitännät | USB 2.0, 3.5mm Mic |
| Mitat | 139 x 42 x 80 mm |
| Paino | 680 g |
| Väri | Musta |
| Kennotyyppi | 35mm Full Frame, CMOS |
|---|---|
| Megapikseliä | 24 |
| ISO-herkkyysalue | 200-6400 (100-6400) |
| Tallennusmuoto | JPEG, RAW |
| Videoformaatti | MOV |
| Videotaajuus | 1920 x 1080p: 25, 24 fps 1280 x 720p: 25, 24 fps 640 x 480p: 30, 25, 24 fps |
Näytä kaikki ominaisuudet


