Nikon D3300 -järjestelmäkamera, Red KÄYTETTY
SKU
VL_037_39VBA390AE
199,00 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus
24,2 megapikselin CMOS-kenno ja Nikonin suorituskykyinen EXPEED 4 -kuvaprosessori tuottaa erinomaisia kuvia ja Full HD -elokuvia. Opastila helpottaa alkuun pääsyä ja näyttää helposti, miten saat upeita tuloksia.
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Helsinki Mikonkatu |
| Kennotyyppi | CMOS |
| Megapikseliä | 24,2 |
| Prosessori | Expeed 4 |
| ISO-herkkyysalue | 100 - 12800 |
| Tallennusmuoto | JPEG, RAW |
| Videoformaatti | MPEG-4, H.264 |
| Kuvasuhde | 3:2 |
| Mikrofoni | Sisäänrakennettu stereomikrofoni |
| Etsin | Optinen |
| Etsimen peitto | 95% |
| Näyttö | Kiinteä, 3", 921 000 pistettä |
| Tarkennuspisteitä | 11 pistettä |
| Kuvausohjelmat | Automaattinen, Suljinajan esivalinta, Aukon esivalinta, Manuaali |
| Valotuksen korjaus | +/-5 EV (1/3 EV) |
| Suljinaika max. | 30 s |
| Suljinaika min. | 1/4000 s |
| Itselaukaisin | 2 s, 5 s, 10 s, 20 s |
| Sarjakuvausnopeus | 5 kuvaa/s |
| Polttovälikerroin | 1.5x |
| Objektiivikiinnitys | Nikon DX, Nikon FX |
| Sääsuojaus | Ei |
| WiFi | Kyllä (lisävarusteella) |
| GPS | Ei |
| Muistikortti | SD, SDHC, SDXC |
| Akku | EN-EL14a |
| Videokuva | 1280 x 720: 50fps, 1280 x 720: 60fps, 1920 x 1080: 24fps, 1920 x 1080: 25fps, 1920 x 1080: 30fps, 1920 x 1080: 50fps, 1920 x 1080: 60fps, 640 x 424: 25fps, 640 x 424: 30fps |
| Mitat | 124 x 98 x 75,5 mm |
| Paino | 460 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 1 kk |
- Helsinki, MikonkatuVarmista saatavuus
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuTilapäisesti loppu
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Helsinki Mikonkatu |
| Kennotyyppi | CMOS |
| Megapikseliä | 24,2 |
| Prosessori | Expeed 4 |
Näytä kaikki ominaisuudet

