Nikon D600 -järjestelmäkamera KÄYTETTY
SKU
VL_028_39VBA340AE
299,00 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus

VAIHTOTARJOUS NYKYISISTÄ LAITTEISTASI
| MERKKI JA MALLI | KUNTOLUOKITUS | |
|---|---|---|
| ||
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Laukaisumäärä | 46335 |
| Vaihtolaitemyymälä | Tampere Tuomiokirkonkatu |
| Kennotyyppi | 35mm Full Frame, CMOS |
| Megapikseliä | 24 |
| Prosessori | Expeed 3 |
| ISO-herkkyysalue | 100 - 6400 (50-25600) |
| Tallennusmuoto | JPEG, RAW |
| Videoformaatti | MPEG-4, H.264 |
| Videotaajuus | 1920 x 1080p: 30, 25, 24 fps 1280 x 720p: 60, 50, 30, 25 fps |
| Kuvasuhde | 3:2 |
| Mikrofoni | Sisäänrakennettu monomikrofoni |
| Etsin | Optinen |
| Etsimen peitto | 100% |
| Näyttö | Kiinteä, 3.2", 921 000 pistettä |
| Tarkennuspisteitä | 39 pistettä |
| Tarkennustapa | Itselaukaisu, Seuraava tarkennus, Kertatarkennus, Jatkuva tarkennus, Kasvojentunnistus |
| Kuvausohjelmat | Automaattinen, Suljinajan esivalinta, Aukon esivalinta, Manuaali |
| Valotuksen korjaus | +/-5 EV (1/3 EV, 1/2 EV) |
| Suljinaika max. | 30 s |
| Suljinaika min. | 1/4000 s |
| Sarjakuvausnopeus | 5,5 kuvaa/s |
| Objektiivikiinnitys | Nikon FX |
| Sääsuojaus | Kyllä |
| WiFi | Kyllä (lisävarusteella) |
| GPS | Lisätarvike |
| Muistikortti | SD, SDHC, SDXC |
| Liitännät | 3.5mm kuulokeliitäntä, USB 2.0, HDMImini, 3.5mm Mic |
| Akku | EN-EL15 / EN-EL15a / EN-EL15b |
| Mitat | 141 x 113 x 82 mm |
| Paino | 850 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 1 kk |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereVarmista saatavuus
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuTilapäisesti loppu
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Laukaisumäärä | 46335 |
| Vaihtolaitemyymälä | Tampere Tuomiokirkonkatu |
| Kennotyyppi | 35mm Full Frame, CMOS |
| Megapikseliä | 24 |
| Prosessori | Expeed 3 |
Näytä kaikki ominaisuudet





