Olympus M.Zuiko 14-42mm f/3.5-5.6 II R -objektiivi, musta
SKU
23N3594392
269,00 €
Olympus M.Zuiko 14-42mm f/3.5-5.6 II R -normaalizoom-objektiivi MicroFourThirds -kiinnityksellä, musta.
| Objektiivityyppi | Vakiozoom |
|---|---|
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Micro Four Thirds (MFT) |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/3.5-5.6 |
| Pienin aukko | f/22 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 25 cm |
| Suurennussuhde | 0.19x |
| Linssirakenne | 8/7 |
| Himmennin | 7 |
| Suotimen halkaisija | 37 mm |
| Sääsuojaus | Ei |
| Tarkennusmoottori | Mikromoottori |
| Myyntipaketin Sisältö | Objektiivi, etu- ja takasuoja |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 55.9 x 48.3 mm |
| Paino | 111 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 24 kk |
| Objektiivityyppi | Vakiozoom |
|---|---|
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Micro Four Thirds (MFT) |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/3.5-5.6 |
| Pienin aukko | f/22 |
Näytä kaikki ominaisuudet


