Tamron 70-200mm f/2.8 Di VC USD -objektiivi, Canon KÄYTETTY
SKU
VL_005_22941700A009E
599,00 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus
Tamron AF 70-200mm f/2.8 -objektiivi soveltuu täyden kennon kameroille ja on varustettu kuvanvakaajalla.
Lisäksi objektiivissa on supernopea Ultra Sonic AF-tarkennusmoottori ja sen rakenne on täysin sääsuojattu.
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Oulu Hallituskatu 13-17 |
| Objektiivityyppi | Telezoom |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Canon EF |
| Katselukulma | 34° - 12° APS-C 22° - 7° |
| Kuvanvakaaja | Kyllä |
| Suurin aukko | f/2.8 |
| Pienin aukko | f/32 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 1,3 m |
| Suurennussuhde | 0.13x |
| Linssirakenne | 23/17 |
| Himmennin | 9 |
| Suotimen halkaisija | 77 mm |
| Sääsuojaus | Kyllä |
| Tarkennusmoottori | Ultraäänimoottori |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 86 x 197 mm |
| Paino | 1470 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 1 kk |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuTilapäisesti loppu
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluVarmista saatavuus
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Oulu Hallituskatu 13-17 |
| Objektiivityyppi | Telezoom |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
Näytä kaikki ominaisuudet


