Canon EF 15mm f/2.8 Fisheye KÄYTETTY
SKU
VL_008_13220570
399,00 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus

VAIHTOTARJOUS NYKYISISTÄ LAITTEISTASI
| MERKKI JA MALLI | KUNTOLUOKITUS | |
|---|---|---|
| ||
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Helsinki Mikonkatu |
| Objektiivityyppi | Kalansilmä |
| Objektiivikiinnitys | Canon EF |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/2.8 |
| Pienin aukko | f/22 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 20 cm |
| Suurennussuhde | 0.14x |
| Linssirakenne | 8/7 |
| Himmennin | 5 |
| Sääsuojaus | Ei |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 73 x 62 mm |
| Paino | 330 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 1 kk |
- Helsinki, MikonkatuVarmista saatavuus
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuTilapäisesti loppu
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Helsinki Mikonkatu |
| Objektiivityyppi | Kalansilmä |
| Objektiivikiinnitys | Canon EF |
Näytä kaikki ominaisuudet

