Eizo ColorEdge CG2400SV 24-inch -näyttö
SKU
9560031030
1 999,00 €
Loppu varastosta
Näytä myymäläsaatavuus

VAIHTOTARJOUS NYKYISISTÄ LAITTEISTASI
| MERKKI JA MALLI | KUNTOLUOKITUS | |
|---|---|---|
| ||
| Kuvasuhde | 16:10 |
|---|---|
| Paneeli | IPS |
| Resoluutio | 1920 x 1200 |
| Kirkkaus | 400cd/m² |
| Kontrasti | 1800:1 |
| Katselukulmat | 178°/178° |
| Vasteaika | 11 ms |
| Liitännät | HDMI, DisplayPort, 3.5mm Headphone, 3G/HD-SDI, USB-A |
| Mitat | 554.4 x 408.1 - 563.1 x 245 mm |
| Paino | 8.5 kg |
| Väri | Musta |
| Takuu | 5 vuotta |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuTilapäisesti loppu
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuvasuhde | 16:10 |
|---|---|
| Paneeli | IPS |
| Resoluutio | 1920 x 1200 |
| Kirkkaus | 400cd/m² |
| Kontrasti | 1800:1 |
| Katselukulmat | 178°/178° |
Näytä kaikki ominaisuudet

