Fujinon XF 35mm f/1.4 R -objektiivi KÄYTETTY
SKU
VL_066_15P10NL0002NA
449,00 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus

VAIHTOTARJOUS NYKYISISTÄ LAITTEISTASI
| MERKKI JA MALLI | KUNTOLUOKITUS | |
|---|---|---|
| ||
Fujinon XF 35mm f/1.4 R on kevyt ja kompakti kiinteän polttovälin objektiivi, joka on varustettu erittäin hyvällä f/1.4 valovoimalla, jonka ansiosta saat tyylikkäitä syväterävyyskuvia, jossa kohde on erittäin tarkka ja tausta puolestaan sumea.
Objektiivi soveltuu hyvin henkilö-, muoto- ja yleiskuvaamiseen.
Kompaktin koon ansiosta kuljetutat kameran helposti kaikkialle ja pidät kameran kuvausvalmiina!
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Objektiivityyppi | Normaali |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Fujifilm X |
| Kinovastaavuus | 53 mm |
| Katselukulma | 44.2° |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/1.4 |
| Pienin aukko | f/16 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 28 cm |
| Suurennussuhde | 0.17x |
| Linssirakenne | 8/6 |
| Himmennin | 7 |
| Suotimen halkaisija | 52 mm |
| Sääsuojaus | Ei |
| Tarkennusmoottori | Askelmoottori |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 65 x 54.9 mm |
| Paino | 187 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 1 kk |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuTilapäisesti loppu
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Objektiivityyppi | Normaali |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
Näytä kaikki ominaisuudet








