Irix 150mm f/2.8 Macro 1:1 -objektiivi, Nikon F KÄYTETTY SIS ALV
SKU
VL_003_1000D191731
399,00 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus

VAIHTOTARJOUS NYKYISISTÄ LAITTEISTASI
| MERKKI JA MALLI | KUNTOLUOKITUS | |
|---|---|---|
| ||
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Turku Yliopistonkatu 13 |
| Objektiivikiinnitys | Nikon FX |
| Kinovastaavuus | 150mm |
| Suotimen halkaisija | 77 mm |
| Takuu | 1 kk |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuVarmista saatavuus
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Turku Yliopistonkatu 13 |
| Objektiivikiinnitys | Nikon FX |
| Kinovastaavuus | 150mm |
Näytä kaikki ominaisuudet





