Meike MK 35mm f/1.4 -objektiivi, Nikon Z KÄYTETTY
SKU
VL_002_1000D190051
79,00 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus
Meike 35mm F1.7 -objektiivi. Linssin lasipinnat ovat pinnoitettu ja metallirunko laadukkaasti viimeistelty. Laajakulmaobjektiivi sopii erinomaisesti esimerkiksi tuote-, katukuva-, maisema- ja muotokuvauskuviin.
HUOM! Objektiivi on täysin manuaalinen, ennen objektiivin kiinnittämistä sinun tulee ottaa käyttöön kamerassa asetus, joka mahdollistaa käytön ilman linssiä.
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Objektiivityyppi | Normaali |
| Tarkennustapa | Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Nikon Z |
| Katselukulma | 44° |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/1.7 |
| Pienin aukko | f/22 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 30 cm |
| Suurennussuhde | 0.11x |
| Linssirakenne | 6/5 |
| Himmennin | 9 |
| Suotimen halkaisija | 49 mm |
| Sääsuojaus | Ei |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 60.5 x 41 mm |
| Paino | 176 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 1 kk |
- Helsinki, MikonkatuVarmista saatavuus
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuTilapäisesti loppu
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Objektiivityyppi | Normaali |
| Tarkennustapa | Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Nikon Z |
| Katselukulma | 44° |
| Kuvanvakaaja | Ei |
Näytä kaikki ominaisuudet












