Rollei Mini Digital Camera -avaimenperäkamera, musta
SKU
24ROL12064
29,00 €
Loppu varastosta
Näytä myymäläsaatavuus
| Kennotyyppi | 1/4" |
|---|---|
| Tallennusmuoto | JPEG |
| Videoformaatti | Motion JPEG |
| Videotaajuus | 1920x1080p: 30 fps |
| Näyttö | Kiinteä |
| Suurin aukko | f/2.4 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 1.5 m |
| WiFi | Ei |
| Muistikortti | microSD, microSDHC, microSDXC, max. 64GB |
| Liitännät | USB-C |
| Myyntipaketin Sisältö | Rollei Mini kamera, USB-C kaapeli, USB adapteri, kaulahihna, rannehihna, avaimenperä |
| Mitat | 5.4 x 3.1 x 2 cm |
| Paino | 18 g |
| Väri | Hopea/Musta |
| Takuu | 24 kk |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuTilapäisesti loppu
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kennotyyppi | 1/4" |
|---|---|
| Tallennusmuoto | JPEG |
| Videoformaatti | Motion JPEG |
| Videotaajuus | 1920x1080p: 30 fps |
| Näyttö | Kiinteä |
| Suurin aukko | f/2.4 |
Näytä kaikki ominaisuudet



