Sigma 24-105mm f/4 A DG OS HSM -objektiivi, Canon KÄYTETTY
SKU
VL_065_24SO635954
499,00 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus

VAIHTOTARJOUS NYKYISISTÄ LAITTEISTASI
| MERKKI JA MALLI | KUNTOLUOKITUS | |
|---|---|---|
| ||
Sigma 24-105mm f/4 A OS HSM on upea, Sigman uuteen Art -sarjaan kuuluva yleiszoom-objektiivi optisella kuvanvakaajalla. Poikkeuksellinen kuvanlaatu ja erittäin nopea sekä lähes äänetön HSM -tarkennusmoottori tekevät tästä loistavan objektiivin esimerkiksi matkoille.
Sigma 24-105/4 Art on yhteensopiva Canonin täyden kennon sekä APS-C -kennon järjestelmäkameroissa.
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Helsinki Mikonkatu |
| Objektiivityyppi | Vakiozoom |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Canon EF |
| Katselukulma | 84.1° - 23.3° |
| Kuvanvakaaja | Kyllä |
| Suurin aukko | f/4.0 |
| Pienin aukko | f/22.0 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 45 cm |
| Linssirakenne | 19 elementtiä, 14 ryhmää |
| Himmennin | 9 |
| Suotimen halkaisija | 82 mm |
| Tarkennusmoottori | Ultraäänimoottori |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 8.89 x 10.92 cm |
| Paino | 885 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 1 kk |
- Helsinki, MikonkatuVarmista saatavuus
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuTilapäisesti loppu
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Helsinki Mikonkatu |
| Objektiivityyppi | Vakiozoom |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
Näytä kaikki ominaisuudet











