Tokina AT-X 11-20mm f/2.8 PRO DX -objektiivi, Canon KÄYTETTY
SKU
VL_012_24TT5113001
199,00 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Tampere Tuomiokirkonkatu |
| Objektiivityyppi | Laajakulmazoom |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Canon EF-S |
| Kinovastaavuus | 17.5 - 32 mm |
| Katselukulma | 104.3° - 72.4° |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/2.8 |
| Pienin aukko | f/22 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 28 cm |
| Linssirakenne | 14/12 |
| Himmennin | 9 |
| Suotimen halkaisija | 82 mm |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 89 x 92 mm |
| Paino | 560 g |
| Takuu | 1 kk |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereVarmista saatavuus
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuTilapäisesti loppu
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Tampere Tuomiokirkonkatu |
| Objektiivityyppi | Laajakulmazoom |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Canon EF-S |
Näytä kaikki ominaisuudet










