7Artisans 50mm f/1.05, Sony FE KÄYTETTY
SKU
VL_009_657A5011
199,00 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Turku Yliopistonkatu 13 |
| Objektiivityyppi | Normaali |
| Tarkennustapa | Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Sony FE |
| Katselukulma | 46° |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/1.1 |
| Pienin aukko | f/16 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 70 cm |
| Linssirakenne | 7/6 |
| Himmennin | 12 |
| Suotimen halkaisija | 55 mm |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 60 x 49 mm |
| Paino | 400 g |
| Takuu | 1 kk |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuVarmista saatavuus
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Turku Yliopistonkatu 13 |
| Objektiivityyppi | Normaali |
| Tarkennustapa | Manuaalinen |
Näytä kaikki ominaisuudet

