Canon EF 400mm f/5.6 L USM -objektiivi KÄYTETTY
SKU
VL_039_13220582
699,00 €
Loppu varastosta
Näytä myymäläsaatavuus

VAIHTOTARJOUS NYKYISISTÄ LAITTEISTASI
| MERKKI JA MALLI | KUNTOLUOKITUS | |
|---|---|---|
| ||
Ominaisuudet:
- Polttoväli ja valovoima: 400 mm 1:5.6
- Objektiivin rakenne: 7 linssielementtiä 6 ryhmässä
- Kuvakulma: 6°-10°
- Tarkennus: Ultraäänimoottorilla toimiva sisäinen tarkennusjärjestelmä
- Lähin tarkennusetäisyys: 3,5 metriä
- Suodinkierre: 77 mm
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Objektiivityyppi | Tele |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Canon EF |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/5.6 |
| Pienin aukko | f/32 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 3,5 m |
| Linssirakenne | 7/6 |
| Himmennin | 8 |
| Suotimen halkaisija | 77 mm |
| Tarkennusmoottori | Ultraäänimoottori |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 90 x 256,5 mm |
| Paino | 1250 g |
| Väri | Valkoinen |
| Takuu | 1 kk |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuTilapäisesti loppu
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Objektiivityyppi | Tele |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
Näytä kaikki ominaisuudet









