OUTLET - Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS II USM -objektiivi KÄYTETTY
SKU
VL_227_132751B005
999,00 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus
Objektiivin etulinssin reunojen alla pientä "hometta" ei vaikuta toimivuuteen tai kuvaan.
Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS II USM ei esittelyjä kaipaa, erittäin valovoimainen f/2.8 valovoima on käytettävissä jokaisella millillä ja tehokas neljän aukon kuvanvakaaja pitää huolen että kuvasi tallentuvat tarkkoina ja kirkkaina jokaisessa tilanteessa.
Tämä objektiivi on loistava valinta kuvasit sitten henkilökuvia tai luontoa sillä erittäin nopea USM-ultraäänitarkkennus pitää huolen että mikään kohde ei ole liian nopea.
Tämä on todellisen ammattilaisen valinta ja objektiivin tukeva rakenne sekä sääsuojaus pitävät huolen että valokuvaus jatkuu tilanteessa kuin tilanteessa.
Tämä objektiivi on loistava valinta kuvasit sitten henkilökuvia tai luontoa sillä erittäin nopea USM-ultraäänitarkkennus pitää huolen että mikään kohde ei ole liian nopea.
Tämä on todellisen ammattilaisen valinta ja objektiivin tukeva rakenne sekä sääsuojaus pitävät huolen että valokuvaus jatkuu tilanteessa kuin tilanteessa.
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hieman pölyä |
| Vaihtolaitemyymälä | Turku Yliopistonkatu 13 |
| Objektiivityyppi | Telezoom |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Canon EF |
| Kuvanvakaaja | Kyllä |
| Suurin aukko | f/2.8 |
| Pienin aukko | f/32 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 1.2 m |
| Suurennussuhde | 0.21x |
| Linssirakenne | 23/19 |
| Himmennin | 8 |
| Suotimen halkaisija | 77 mm |
| Sääsuojaus | Kyllä |
| Tarkennusmoottori | Ultraäänimoottori |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 88.8 x 199 mm |
| Paino | 1490 g |
| Väri | Valkoinen |
| Takuu | 1 kk |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuVarmista saatavuus
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hieman pölyä |
| Vaihtolaitemyymälä | Turku Yliopistonkatu 13 |
| Objektiivityyppi | Telezoom |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
Näytä kaikki ominaisuudet



