Canon EF 28mm f/1.8 USM -objektiivi KÄYTETTY
SKU
VL_028_132510A010
299,00 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus
Canon EF 28/1.8 USM är ett ljuskänsligt vidvinkelobjektiv som fokuserar med en snabb och tyst ultrasonic-motor.
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Turku Yliopistonkatu 13 |
| Objektiivityyppi | Laajakulma |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Canon EF |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/1.8 |
| Pienin aukko | f/22 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 25 cm |
| Linssirakenne | 10 / 9 |
| Himmennin | 7 |
| Suotimen halkaisija | 58 mm |
| Tarkennusmoottori | Ultraäänimoottori |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 73,6 x 55,6 mm |
| Paino | 310 g |
| Takuu | 1 kk |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuVarmista saatavuus
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Turku Yliopistonkatu 13 |
| Objektiivityyppi | Laajakulma |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
Näytä kaikki ominaisuudet


