Leica V-LUX 5 -kompaktikamera
SKU
24L19120
1 299,00 €
| Kennotyyppi | 1", MOS |
|---|---|
| Megapikseliä | 20,9 |
| ISO-herkkyysalue | 80-12800 (25000) |
| Tallennusmuoto | JPEG, RAW |
| Videoformaatti | MP4 |
| Videotaajuus | 3840 x 2160p: 30, 25, 24 fps 1920 x 1080p: 60, 50, 30, 25 fps 1280 x 720p: 30, 25 fps |
| Kuvasuhde | 1:1, 4:3, 16:9, 3:2 |
| Mikrofoni | Sisäänrakennettu stereomikrofoni |
| Etsin | Elektroninen |
| Etsimen peitto | 100% |
| Etsimen resoluutio | 2.36 MP |
| Näyttö | Kääntyvä, Kosketus, 3", 1 240 000 pistettä |
| Tarkennuspisteitä | 49 pistettä |
| Tarkennustapa | Itselaukaisu, Seuraava tarkennus, Kertatarkennus, Kasvojentunnistus |
| Kuvausohjelmat | Automaattinen, Suljinajan esivalinta, Aukon esivalinta, Manuaali |
| Valotuksen korjaus | +/-5 EV (1/3 EV) |
| Suljinaika max. | 60 s |
| Suljinaika min. | 1/16000 s |
| Itselaukaisin | 2 s, 10 s |
| Sarjakuvausnopeus | 50 kuvaa/s |
| Objektiivikiinnitys | Kiinteä |
| Kinovastaavuus | 25-400 mm |
| Optinen zoom | 16x |
| Digitaalinen zoom | 4x |
| Kuvanvakaaja | Kyllä |
| Suurin aukko | f/2.8 - 4 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 3 cm |
| Linssirakenne | 15/11 |
| WiFi | Kyllä |
| GPS | Yhteensopivan mobiililaitteen kautta |
| Muistikortti | SD, SDHC, SDXC |
| Liitännät | USB 2.0, HDMImicro, 3.5mm Mic, Bluetooth |
| Myyntipaketin Sisältö | V-LUX 5 -kamera, BP-DC12 -akku, AC-adapteri, USB-kaapeli, kaulahihna, linssisuoja, vastavalosuoja, salamakengän suoja |
| Mitat | 136.7 x 97.2 x 131.5 mm |
| Paino | 812 g |
| Väri | Musta |
| Kennotyyppi | 1", MOS |
|---|---|
| Megapikseliä | 20,9 |
| ISO-herkkyysalue | 80-12800 (25000) |
| Tallennusmuoto | JPEG, RAW |
| Videoformaatti | MP4 |
| Videotaajuus | 3840 x 2160p: 30, 25, 24 fps 1920 x 1080p: 60, 50, 30, 25 fps 1280 x 720p: 30, 25 fps |
Näytä kaikki ominaisuudet








