Olympus M.Zuiko 12-40mm f/2.8 ED -objektiivi, musta KÄYTETTY
SKU
VL_101_23V314060BE000
Alennushinta 400,00 € Normaali hinta 499,00 €
Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 409 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus
Tuotevariaatiot
OM SYSTEM M.Zuiko 12-40mm f/2.8 ED Pro II -objektiiviAlennushinta 799,00 € Normaali hinta 999,00 €

VAIHTOTARJOUS NYKYISISTÄ LAITTEISTASI
| MERKKI JA MALLI | KUNTOLUOKITUS | |
|---|---|---|
| ||
Olympus M.Zuiko 12-40mm f/2.8 ED Pro on ensimmäinen objektiivi uuteen M.Zuiko Pro -luokkaan, ja se on suunniteltu vastaamaan ammattikuvaajien vaatimuksia.
Sen kiinteä f/2.8-valovoima yhdistettynä muihin ominaisuuksiin (kuten säänkestävyys, nopea MSC-tarkennusmoottori ja manuaalitarkennusrengas) mahdollistavat huippuluokan kuvien ottamisen olosuhteesta riippumatta.
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Helsinki Mikonkatu |
| Objektiivityyppi | Vakiozoom |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Micro Four Thirds (MFT) |
| Kinovastaavuus | 24-80 mm |
| Katselukulma | 84 - 30° |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/2.8 |
| Pienin aukko | f/22 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 20 cm |
| Linssirakenne | 14/9 |
| Himmennin | 7 |
| Suotimen halkaisija | 62 mm |
| Tarkennusmoottori | Mikromoottori |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 69,9 x 84 mm |
| Paino | 382 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 1 kk |
- Helsinki, MikonkatuVarmista saatavuus
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuTilapäisesti loppu
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Helsinki Mikonkatu |
| Objektiivityyppi | Vakiozoom |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
Näytä kaikki ominaisuudet










