Olympus M.Zuiko 45mm f/1.8 -objektiivi, musta
SKU
23V311030BE000
Alennushinta 299,00 € Normaali hinta 329,00 €
Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 299 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus
OM SYSTEM Instant Save -kampanja 16.4.-17.5.2026
Osta kyseinen kampanjatuote ja saat 200 euron välittömän alennuksen koodilla OM200
Lisää tuote ostoskoriin ja syötä kampanjakoodi, niin alennus päivittyy tilauksellesi.
Kaikki kampanjaan kuuluvat tuotteet löydät TÄÄLTÄ>>
M.Zuiko 45mm f/1.8 on laadukas ja suosittu kiinteän polttovälin objektiivi, jossa on erittäin hyvä valovoima.
Objektiivi tuottaa yksityiskohtaisia kuvia ja videoita, myös hämärässä ja hyvän valovoiman avulla kuviin saadaan kaunis bokeh-efekti. Objektiivi sopii hyvin muotokuvaamiseen.
| Objektiivityyppi | Normaali |
|---|---|
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Micro Four Thirds (MFT) |
| Kinovastaavuus | 90mm |
| Katselukulma | 27° |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/1.8 |
| Pienin aukko | f/22 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 50 cm |
| Linssirakenne | 9/8 |
| Himmennin | 7 |
| Suotimen halkaisija | 37 mm |
| Tarkennusmoottori | Mikromoottori |
| Myyntipaketin Sisältö | objektiivi, etu- ja takasuoja, somisterengas |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 56 x 46 mm |
| Paino | 116 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 24 kk |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuTilapäisesti loppu
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluSaatavissa
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Objektiivityyppi | Normaali |
|---|---|
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Micro Four Thirds (MFT) |
| Kinovastaavuus | 90mm |
| Katselukulma | 27° |
| Kuvanvakaaja | Ei |
Näytä kaikki ominaisuudet













