OUTLET - Tamron 18-200mm f/3.5-6.3 Di II VC -objektiivi, Canon
SKU
229104725OL
Alennushinta 199,00 € Normaali hinta 269,00 €
Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 192 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus

VAIHTOTARJOUS NYKYISISTÄ LAITTEISTASI
| MERKKI JA MALLI | KUNTOLUOKITUS | |
|---|---|---|
| ||
OUTLET - Poistuva tuote.
| Objektiivityyppi | Vakiozoom |
|---|---|
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Canon EF-S |
| Kinovastaavuus | 28.8 x 320 mm |
| Katselukulma | 75° 33' - 7° 59' |
| Kuvanvakaaja | Kyllä |
| Suurin aukko | f/3.5-6.3 |
| Pienin aukko | f/22-40 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 49 cm |
| Himmennin | 7 |
| Suotimen halkaisija | 62 mm |
| Sääsuojaus | Kyllä |
| Tarkennusmoottori | Ultraäänimoottori |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 75 x 96.6 mm |
| Paino | 400 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 24 kk |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuVarmista saatavuus
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Objektiivityyppi | Vakiozoom |
|---|---|
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Canon EF-S |
| Kinovastaavuus | 28.8 x 320 mm |
| Katselukulma | 75° 33' - 7° 59' |
| Kuvanvakaaja | Kyllä |
Näytä kaikki ominaisuudet












