Voigtländer APO-Lanthar 35mm f/2 II ASPH -objektiivi, Nikon Z
SKU
24V120784
1 149,00 €
Loppu varastosta
Näytä myymäläsaatavuus

VAIHTOTARJOUS NYKYISISTÄ LAITTEISTASI
| MERKKI JA MALLI | KUNTOLUOKITUS | |
|---|---|---|
| ||
| Objektiivityyppi | Laajakulma |
|---|---|
| Tarkennustapa | Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Nikon Z |
| Katselukulma | 62.1° |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/2 |
| Pienin aukko | f/16 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 27 cm |
| Linssirakenne | 11/9 |
| Himmennin | 12 |
| Suotimen halkaisija | 58 mm |
| Sääsuojaus | Ei |
| Myyntipaketin Sisältö | Objektiivi, vastavalosuoja, etu- ja takasuoja |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 69.8 x 70.4 mm |
| Paino | 420 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 36 kk |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuTilapäisesti loppu
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Objektiivityyppi | Laajakulma |
|---|---|
| Tarkennustapa | Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Nikon Z |
| Katselukulma | 62.1° |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/2 |
Näytä kaikki ominaisuudet













