Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6 L IS USM -objektiivi KÄYTETTY
SKU
VL_023_139322A003
1 099,00 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus
Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6 L IS USM on monipuolinen super-telezoom-objektiivi laajakulmasta teleen.
11-kertaisen zoomausalueen joustavuus ja korkealaatuinen Canonin L-sarjan lasilinssi tekevät tästä objektiivista parhaan työvälineen paljon liikkuville kuvaajille. Objektiivissa on tehokas IS-kuvanvakaaja, nopea, tarkka ja lähes äänetön USM-automaattitarkennusmoottori sekä pöly-ja roiskesuojattu rakenne.
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Tampere Tuomiokirkonkatu |
| Objektiivityyppi | Telezoom |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Canon EF |
| Kuvanvakaaja | Kyllä |
| Suurin aukko | f/3.5.-5.6 |
| Pienin aukko | f/22-38 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 70 cm |
| Linssirakenne | 23 elementtiä / 16 ryhmässä |
| Himmennin | 8 |
| Suotimen halkaisija | 77 mm |
| Tarkennusmoottori | Ultraäänimoottori |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 92 x 184 |
| Paino | 1670 g |
| Takuu | 1 kk |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereVarmista saatavuus
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuTilapäisesti loppu
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Tampere Tuomiokirkonkatu |
| Objektiivityyppi | Telezoom |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
Näytä kaikki ominaisuudet







