Olympus M.Zuiko 12-45mm f/4 Pro -objektiivi KÄYTETTY
SKU
VL_031_23V314090BW000
399,00 €
Varastossa
Näytä myymäläsaatavuus

VAIHTOTARJOUS NYKYISISTÄ LAITTEISTASI
| MERKKI JA MALLI | KUNTOLUOKITUS | |
|---|---|---|
| ||
Olympus M.Zuiko 12-45mm f/4 Pro on suunniteltu vastaamaan ammattikuvaajien vaatimuksia kompaktimmassa koossa.
Objektiivin kiinteä f/4-valovoima koko polttovälillä yhdistettynä muihin ammattisarjan ominaisuuksiin mahdollistavat huippuluokan kuvien ottamisen olosuhteesta riippumatta.
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Turku Yliopistonkatu 13 |
| Objektiivityyppi | Vakiozoom |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Micro Four Thirds (MFT) |
| Kinovastaavuus | 24-90 mm |
| Katselukulma | 84° - 27° |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/4 |
| Pienin aukko | f/22 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 12 cm |
| Suurennussuhde | 0.5x |
| Linssirakenne | 12/9 |
| Himmennin | 7 |
| Suotimen halkaisija | 58 mm |
| Sääsuojaus | Kyllä |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 63.4 x 70 mm |
| Paino | 254 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 1 kk |
- Helsinki, MikonkatuTilapäisesti loppu
Mikonkatu 7 00100 Helsinki020 7530 281ma-pe 9.00-18.00 la 10.00-16.00 su Suljettu - TampereTilapäisesti loppu
Tuomiokirkonkatu 34 33100 Tampere020 7530 260ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - TurkuVarmista saatavuus
Yliopistonkatu 13 20100 Turku020 753 0201, 020 753 0202ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu - OuluTilapäisesti loppu
Hallituskatu 13-17 90100 Oulu020 7530 265ma-pe 10.00-18.00 la 10.00-15.00 su Suljettu
| Kuntoluokitus | Vähän käytetty |
|---|---|
| Mekaaninen kunto | Hyvä |
| Optinen kunto | Hyvä |
| Vaihtolaitemyymälä | Turku Yliopistonkatu 13 |
| Objektiivityyppi | Vakiozoom |
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
Näytä kaikki ominaisuudet
















